Start verkoop Fase 3 De Melkweg Oosterwolde (Friesland)
09 december 2020
Op 14 december a.s. om 12.00 uur start de verkoop van de laatste fase van het nieuwbouwproject de Melkweg.
Vanaf dat moment zal alle informatie beschikbaar zijn zoals plattegronden en prijzen.
De verkoop is doormiddel van een online inschrijving. Je kunt je inschrijven via de projectpagina, deze link kun je vanaf 14 december a.s. vinden op de projectpagina van de Melkweg op www.nieuwwonendrenthe.nl.
De sluiting van de inschrijving is op 28 december a.s. om 12:00 uur. Vervolgens zal er een toewijzing plaatsvinden.
In deze laatste fase worden de volgende woningen aangeboden:
- Appartementen
In het kleinschalige appartementencomplex, genaamd “De Melkweg”, worden vijf appartementen gerealiseerd. Elk appartement is uniek. Zo is het mogelijk om op de begane grond te wonen met een terras, op de eerste verdieping met dakterras of in het penthouse op de tweede verdieping.
-Klaverbladwoningen
Deze ruime woningen zijn uitermate geschikt voor thuiswerkers/beroep aan huis of (grotere) gezinnen. In totaal worden vier klaverbladwoningen gerealiseerd. Twee van deze woningen worden in basis uitgevoerd met maar liefst vijf (!) slaapkamers. De andere twee woningen hebben in basis vier slaapkamers.
-Twee-onder-een kapwoningen
Ook in deze laatste fase worden twee-onder-een kapwoningen aangeboden. Kies je voor de twee-onder-een kapwoning gelegen aan de Wrongel of kies je voor uitzicht op de Opsterlandse Compagnonsvaart?