Binnenkort in verkoop - Wonen in Kloosterakker Assen
02 juli 2021
Binnenkort zal de verkoop van start gaan van nieuwbouwproject ‘Wonen in Kloosterakker’. Binnen deze fase worden rijwoningen, twee-onder-een kapwoningen en vrije kavels aangeboden door Ter Steege Bouw Vastgoed.
‘Wonen in Kloosterakker’ wordt gerealiseerd in de nieuwste woonbuurt van Kloosterveen genaamd Kloosterakker. In Kloosterakker wordt duurzaam gebouwd en wordt mede door de groene opzet van de wijk een prachtige en fijne plek om te wonen. Maar er zijn meer voordelen verbonden aan deze mooie kindvriendelijke wijk, alle voorzieningen zoals winkels en scholen zijn in Kloosterveen in nabije omgeving.
Duurzaamheid staat voorop tijdens de bouw van deze ruime woningen. De woningen zijn volledig gasloos en voldoen mede daardoor aan de laatste BENG-Eisen. Wat inhoudt dat de woningen (bijna) energie neutraal zijn. De zonnepanelen zorgen voor genoeg energie, terwijl de warmtepomp en warmte-terugwininstallatie de woning op een milieuvriendelijke manier verwarmen en ventileren. Dit betekent duurzaam wonen, lagere energiekosten en meer wooncomfort!
Binnen deze fase worden de volgende woningen en kavels aangeboden:
Zestien twee-onder-één kapwoningen:
-Kavels van +/- 278 m2 tot 391 m2
-Gemetselde berging
Acht rijwoningen:
-Kavels van +/- 126 m2 tot 202 m2
Elf kavels:
-Bestemd voor vrijstaand wonen
-Kavels van +/- 503 m2 tot 662 m2
Wil je graag op de hoogte gehouden worden van het project ‘Wonen in Kloosterakker’? Schrijf je dan snel in op de projectpagina!
Meer nieuws
De eerste handtekeningen zijn gezet | Nij Wenwille Drachten
03 juli 2025 |
Bouwupdate | Achter de Burcht te Vries
03 juli 2025 |
Succesvolle toewijzing Munsterrijk Wonen in Winsum!
02 juli 2025 |
Start bouw | De Woongaard!
02 juli 2025 |
Inloopmiddag op woensdag 9 juli - Melkemastate Leeuwarden
27 juni 2025 |
Open huis 2 en 15 juli 2025 - Weegbree Drachten, nog 4 woningen beschikbaar!
25 juni 2025 |
De allerlaatste tussenwoningen beschikbaar voor starters!
24 juni 2025 |
Koper van Stek te Smilde aan het woord
23 juni 2025 |
Goed nieuws! De bouw van de woningen in De Driehoek in Meerstad is van start gegaan
20 juni 2025 |
Ontdek waarom mensen juist voor de Gele Akker in Assen kiezen
12 juni 2025 |
Blije kopers van de Groene Gaarde!
04 juli 2025 |
De Kuilen IV: Meer dan 70% verkocht!
04 juli 2025 |
Succesvolle start verkoop Munsterrijk Wonen!
19 juni 2025 |
OPEN DAG 25 JUNI A.S. BIJ THEDEMABORG IN NIETAP
18 juni 2025 |
Succesvolle toewijzing van de Nieuwe Gast in Zuidhorn
13 juni 2025 |