€ 374.500
Esdoorn Bouwnummer 15
Esdoorn Bouwnummer 15
7773 GG HARDENBERG
123 m² woonoppervlakte 174 m² perceeloppervlakte 3 slaapkamers
€ 374.500 vrij op naam Onder optie
Omschrijving
Woningmodel Esdoorn bestaat uit vijf eigentijdse eengezinswoningen met een warme, eigentijdse uitstraling. Het metselwerk, gecombineerd met subtiele houten accenten, geeft de woningen een vriendelijk en modern karakter. De achtertuin beschikt over een eigen houten berging, ideaal voor het opbergen van fietsen en tuinspullen. Zo woon je hier niet alleen sfeervol, maar ook praktisch en compleet. De woning heeft een woonoppervlakte van circa 123 m² en een kaveloppervlakte van circa 174 m².
Begane grond
De tussenwoning van het woningmodel Esdoorn is in de basis 5,40 meter breed en 10,00 meter diep. De woonkamer aan de tuinzijde is heerlijk ruim met plaats voor een gezellige zithoek. Jouw droomkeuken past heel mooi aan de voorzijde. Vanuit de woonkamer nog meer genieten van je tuin? Kies dan voor de optie van 1,20 of 2,40 meter verlenging. Deze optie kun je verder uitbreiden door bijvoorbeeld te kiezen voor tuindeuren. De optionele aangebouwde berging is een handige extra ruimte voor je fietsen en tuingereedschap. Wij denken graag met je mee!
Eerste verdieping en zolder
De eerste verdieping van deze woning heeft drie slaapkamers en een badkamer met een douche, een wastafel en een tweede wandcloset. Wil je iets wijzigen op de verdieping? Laat het ons weten!
Op zolder bevinden zich de technische installaties en is de aansluiting voor de wasmachine aanwezig. Dankzij de optionele dakkapel profiteer je van extra daglicht, waardoor de ruimte licht en aangenaam aanvoelt. Daarnaast biedt deze ruimte volop mogelijkheden voor het plaatsen van een wasdroger, opbergkasten en een strijkplank of voor het realiseren van een extra slaap- of hobbykamer. Onze kopersbegeleiders adviseren je graag over de indeling en mogelijkheden.
DISCLAIMER
Deze online presentatie en ook eventuele bijlagen zijn samengesteld aan de hand van de ons bekende gegevens en afbeeldingen. Samen met de artist impressions geven zij een indruk van de toekomstige situatie. Zij pretenderen niet een exacte weergave te zijn van het uiteindelijke product. Rechten kunnen dan ook niet aan deze presentatie of bijlagen ontleend worden. Eventueel genoemde of getoonde afmetingen zijn indicatief.
Let op: het door de ontwikkelaar opgegeven gebruiksoppervlak kan afwijken van het daadwerkelijke woonoppervlak! Bij het gebruiksoppervlak kunnen ook bergzolders, bergingen of andere ruimten zijn gerekend, terwijl deze volgens de NEN2580 niet als woonoppervlak zijn aan te merken. Afhankelijk van de mogelijkheden kunt u bijvoorbeeld voor een bergzolder een dakraam toepassen, waardoor deze ruimte eventueel alsnog als woonoppervlak kan worden gerekend. Vraag de makelaar voor meer informatie en eventuele mogelijkheden.
Informatie en verkoop
Lamberink Nieuwbouwmakelaars | Hardenberg
Lage Doelen 10
7772 BL Hardenberg
T:
0592-338415
E:
nieuwbouw@lamberink.nl