€ 410.000

Appartement type A09 (verdieping 2-3) Bouwnummer 2.14

Appartement type A09 (verdieping 2-3) Bouwnummer 2.14

7772 XM HARDENBERG

79 m² woonoppervlakte 1 slaapkamers

€ 410.000 vrij op naam Verkocht onder voorbehoud

Wat zijn mijn woonlasten?

Omschrijving

GOED NIEUWS!

De start van de bouw is ingepland. De verwachting is dat de bouwer in oktober gaat starten met de bouw. Twijfel je nog steeds om tot aankoop over te gaan? Haak nu nog aan en maak van jouw appartement jouw nieuwe thuis.

LET OP: meerwerkwijzigingen zijn niet meer mogelijk. Door de bouwer zijn al meerwerkopties meegenomen (zie lijst)

23 EIGENTIJDSE APPARTEMENTEN AAN DE VECHTVLIET TE HARDENBERG!

BOUWNUMMER 2.14
- gesitueerd op de derde verdieping;
- één slaapkamer van 18 m2;
- woonoppervlakte van 79 m2;
- balkon van circa 8 m2 op het zuidoosten gelegen (volledig overdekt).

EXCLUSIEVE APPARTEMENTEN
Via de ruime gang loop je naar de woonkamer met een open keuken en toegang tot het (inpandig) balkon op het zuidoosten. Verder heeft dit appartement één slaapkamer, een badkamer met douch en een apart toilet. Naast de voorzieningen heeft het appartement ook een bergruimte met witgoed aansluiting.

COMFORT EN DUURZAAM
Het appartement is energiezuinig en beschikt over energielabel A++. Het gebouw is gebouwd volgens de BENG-normen, voorzien van zonnepanelen, een warmtepomp, vloerverwarming en vloerkoeling. Tegelijkertijd zijn alle voorzieningen binnen loopafstand te bereiken terwijl je woont in het groen.

GROEN WONEN TUSSEN RIVIER EN STADSHART
De Vechtvliet bevindt zich in het noordelijkste deel van het centrum van Hardenberg. De unieke woonlocatie verbindt natuur en stadsleven. Tussen de Overijsselse Vecht en het winkelcentrum van Hardenberg.

Je beleeft hier rust, water en natuur op loopafstand van alle voorzieningen!

Deze fraaie, duurzame nieuwbouwwoningen worden door de ontwikkelaar zeer compleet uitgevoerd en opgeleverd, vaak zelfs inclusief een keuken. Desgewenst kun je via WoonGereed jouw gloednieuwe huis verhuisklaar afwerken en inrichten, tot en met de erfafscheiding en tuinaanleg aan toe.

Deze online presentatie en eventuele bijlagen zijn samengesteld aan de hand van de ons bekende gegevens en afbeeldingen. Samen met de artist impressies geven zij een indruk van de toekomstige situatie. Zij pretenderen niet een exacte weergave te zijn van het uiteindelijke product. Rechten kunnen dan ook niet aan deze presentatie of bijlagen ontleend worden. Eventueel genoemde of getoonde afmetingen zijn indicatief.

Let op: het door de ontwikkelaar opgegeven gebruiksoppervlak kan afwijken van het daadwerkelijke woonoppervlak! Bij het gebruiksoppervlak kunnen ook bergzolders, bergingen of andere ruimten zijn gerekend, terwijl deze volgens de NEN2580 niet als woonoppervlak zijn aan te merken. Afhankelijk van de mogelijkheden kunt u bijvoorbeeld voor een bergzolder een dakraam toepassen, waardoor deze ruimte eventueel alsnog als woonoppervlak kan worden gerekend. Vraag de makelaar voor meer informatie en eventuele mogelijkheden.
Lees meer Inklappen

Informatie en verkoop

Lamberink Nieuwbouwmakelaars | Hardenberg
Lage Doelen 10
7772 BL Hardenberg

T: 0592-338415
E: nieuwbouw@lamberink.nl

Kenmerken

Algemeen

Koopprijs
€ 410.000 vrij op naam
Status
Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Bouwvorm
Nieuwbouw
Type appartement
Portiekflat
Appartement kenmerken
Appartement
Bouwjaar
2025
Andere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en toegankelijk voor minder validen
Type dak
Plat dak bedekt met Bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
79 m²
Buitenruimte oppervlakte
8 m²
Inhoud
237 m³
Overige inpandige ruimte
6 m²

Indeling

Aantal verdiepingen appartementgebouw
1
Verdiepingen appartement
4e woonlaag
Open portiek
Nee
Aantal kamers
2 kamers (1 slaapkamers)
Voorzieningen
TV kabel en lift

Energie

Energielabel
A++
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Vloerverwarming
Warm water
Doorstroomboiler
Voorzieningen
TV kabel en lift

Buiten

Locatie
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Berging

Parkeren

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren
Meer kenmerken Inklappen